close

Вход

Забыли?

вход по аккаунту

?

Досвід роботи Санісало О.В,учителя української мови та літератури

код для вставки
Санісало Оксана
Василівна
учитель української
мови та літератури
НВО- ліцею НІТ
М.Дніпродзержинська
Творчий портрет учителя








Санісало Оксана Василівна, 13.07.1984 року
народження
Спеціаліст другої категорії.
Учитель української мови та літератури .
Загальний трудовий стаж – 8 років.
Стаж педагогічної роботи – 8 років.
Освіта – вища.
Дніпродзержинський державний технічний
університет , 2002-2007.
Спеціальність – перекладач з двох
слов'янських мов, викладач
Безперервність професійної освіти
Моє кредо:
Якщо не вмієш – навчись ,
умієш – навчи іншого.
Науково-методична проблема:
Використання
інтерактивних технологій
при викладанні української
мови та літератури
Технології, за якими працюю:
Інтерактивне навчання
Особистісно орієнтоване навчання
Інформаційно-комунікаційні технології
Проектна технологія
Самоосвіта
1. Застосування інноваційних
технологій при вивченні
української мови та літератури,
2011-2014
2. Використання мультимедійних
технологій на уроках української
словесності, 2010-2015
3.Ігрові технології на уроках
словесності, 2011-2012
4. Педагогічні інновації технологій
розвитку правописної грамотності
школярів, 2010-2015
Участь у методичній роботі
1. Участь у роботі шкільних методичних
об'єднань
2. Виступи на педрадах
3.Участь у проекті “ Відкритий світ ”
4. Проведення відкритих уроків
5. Участь у виставках під час проведення
предметних тижнів
Результативність фахової
діяльності


Ухліна Вікторія, 8-В - І
місце 2013 рік у міському
етапі конкурсу творів
“Олімпійський рух: історія та
сьогодення”;
ІІ місце у обласному етапі.
Овсяннікова Дарина,6-А ІІ місце 2015рік у міському
етапі конкурсу “Собори
наших душ”

Окуневич Єгор,5-А – ІІІ
місце
у конкурсі “Олімпус”
6 клас
Лексикологія
1. Вибіркова робота. І. Прочитати текст. Виписати з нього
запозичені й незапозичені слова у відповідні колонки таблиці.
Допомогти природі може тільки її головний кривдник – людина.
Коли починаєш замислюватися над екологічною ситуацією
в області, стає моторошно. Як ми тут живемо? Наша область належить до
найбільш екологічно напружених регіонів України, у яких гостро
проявляється проблема забруднення повітряного басейну. Причин
називають безліч – і промислові викиди, і забруднення водних ресурсів,
і низька лісистість, і нагромадження відходів у великому обсязі... Словом,
сама людина взяла природу в такі міцні лещата, з яких вона не в змозі
вибратися. Парадокс ситуації в тому, що допомогти їй може тільки
головний кривдник і ворог – людина.
ІІ. Подумайте і дайте відповідь, допомогти природі?
2. Прочитайте, до виділених слів доберіть власне українські
відповідники. За тлумачним словником з’ясуйте значення слів
«шахта», «терикони».
За оцінками фахівців атмосферне повітря є пріоритетним
компонентом навколишнього середовища, з яким пов’язана найбільша
частина ризиків для здоров’я людини. В окремих промислових містах
області з високим антропогенним навантаженням має місце
неприпустимий рівень забруднення атмосфери хімічними речовинами.
Варто вдуматися в такі цифри: на території Луганщини 540 породних
валів, з яких 66 горять. Терикони розташовані в густонаселеній зоні, тому
люди дихають димом і газовими виділеннями.
3. І. Перепишіть текст. Знайдіть професіоналізми, з’ясуйте їх
значення.
В Івано-Франківську відбулося обласне свято лісорубів. Раніше такі
змагання проводилися локально, а цього разу – на очах сотень глядачів.
Метою його було підвищене професіоналізму тих, хто працює в лісі,
підняти престиж цієї нелегкої професії. Учасники виконували три
завдання: крижування колоди, крижування в повітрі кружалець певного
Дніпродзержинський ліцей нових інформаційних технологій №2
Мета: удосконалити вміння усвідомлювати тему й основну думку тексту,
визначити його тип і стиль мовлення, розвивати вміння здійснювати аналіз
художнього твору, сприймати текст, розуміти його, навчити створювати творироздуми про вчинки людей, виховувати позитивні риси характеру.
Тип уроку: урок розвитку комунікативних умінь і навичок.
Хід уроку
Урок розвитку комунікативних умінь
1.Організаційний момент
2.Ознайомлення учнів з темою й завданнями уроку
ТВІР-РОЗДУМ ПРО ВЧИНКИ
ЛЮДЕЙ НА ОСНОВІ ВЛАСНИХ
СПОСТЕРЕЖЕНЬ У
ХУДОЖНЬОМУ СТИЛІ
3.Робота над висловлюванням
«Добра людина – та, котра пам’ятає свої гріхи і забуває свої добрі справи... »
Талмуд
1) Який зміст цих слів?
2) Чи завжди ви дотримуєтесь цього твердження?
4.Інсценізація «Іменини » за В.Сухомлинським
-Хто здійснив вчинок? Як ви його розцінюєте?
Вчитель Санісало О.В.
-Що таке вчинок?
Слово вчителя: Сьогодні ми працюємо у групах: Психологи, Фольклористи та
Журналісти.
5.Психологи отримують завдання:
1)Розмежувати риси характеру,що сприяють добрим чи негативним вчинкам
.
2)Проаналізувати поведінку Ніни та її мами . з’ясувати, які риси характеру
вони виявили в цій ситуації.
До класу завітала журналістка:
- Я була у відрядженні, щойно повернулася, а завтра здаємо номер у
верстку. Фото я встигла зробити . а от до замітки руки не дійшли.
м. Дніпродзержинськ
2011р
Допоможіть, будь ласка!
- Звісно, допоможемо.
«Любіть, плекайте
мову рідну!»
Урок-гра за темою «Прикметник»
Конкурс 1
Завдання:доповніть прислів’я прикметниками:
1)Від доброго слова і лід розмерзає.
2) Гостре словечко коле сердечко.
3) І від солодких слів буває гірко.
4) Слово - наймогутніша зброя.
5) Щире слово, добре діло душу й тіло обігріло.
6) Дурний язик – голові не приятель.
Показати відповіді
Конкурс 2
Завдання: У виразах про мову віднайти
прикметники , визначити їх розряд за значенням
(якісні, відносні, присвійні)
1) Мова - коштовний скарб народу. (Іван Франко )
2) Мова - жива схованка людського духу.(Панас
Мирний)
3) Слово Шевченкове і Франкове, художні шедеври
нашої класики хай стануть для нас взірцем і
мірилом.(Олесь Гончар)
4) Буду я навчатись мови золотої… (Андрій Малишко)
5) Мова наша, мова - мова кольорова, в ній гроза
травнева й тиша вечорова. (Юрій Рибчинський)
Показати відповіді
Відкриті позакласні заходи:


Лекція -презентація
сучасної літератури для
підлітків
Музика Тарасових
творів
Матеріальна база кабінету
• Ілюстративний матеріал
(портрети українських
письменників)
• Матеріали тематичних
контрольних робіт з усіх
видів мовно-літературної
діяльності
• Дидактичний матеріал з
української мови та
літератури
• Науково-методична
література
Позакласна діяльність
Робота з
обдарованими
дітьми
Неможливо
виростити
повноцінну
людину
Участь у
Виховання
міських без виховання в ній
почуття
Креативної, Позакласна та обласних
прекрасного
ініціативної
конкурсах,
робота
особистості
олімпіадах
Р.Тагор
Участь у
заходах,
конкурсах,
святах
ліцею
Я - класний керівник
Я - класний керівник
Дякую за увагу!
Автор
104   документа Отправить письмо
Документ
Категория
Образование
Просмотров
154
Размер файла
6 107 Кб
Теги
досвіду
1/--страниц
Пожаловаться на содержимое документа