close

Вход

Забыли?

вход по аккаунту

?

НВО №25 Семінар 13.11.12 Гаркуша О.С. Конспект

код для вставкиСкачать
НВО №25 "ЗОШ І-ІІІ ст., ПМЛ, ЦПВ "Ліра" Кіровоградської міської ради Кіровоградської області
Українська мова, 5 клас
13.11.12 Учитель: Гаркуша О.С.
Тема: Розділові знаки при однорідних членах речення та звертанні
Мета: удосконалення вміння розрізняти головні та другорядні члени речення, конструювати схеми ускладнених речень; розвивати логічне й образне мислення, спостережливість, культуру мовлення, пам'ять, уточнювати й збагачувати словниковий запас учнів, викликати інтерес до читання сучасної прози, Тип уроку: урок закріплення знань.
Обладнання: мультимедійна дошка, індивідуальна картка для роботи на уроці, презентація до уроку, добірка речень із творів письменників сучасної дитячої прози (серія "Життя видатних дітей")
Хід уроку
І. Оргмомент
1. Організація робочого місця
2. Привітання
3. Запис дати, класної роботи
ІІ. Мотивація навчальної діяльності.
ІІІ. Актуалізація опорних знань
1.Теоретична частина ("Мозковий штурм")
IV. Формулювання учнями теми уроку. Виконання вправ на закріплення. Оцінювання.
Грайте пане Моцарте а ми хоч трохи відпочинемо від цього плачу.
Стара служниця пішла до бібліотеки принесла звідти товстелезну книгу і всадовила на неї Вольфі. Шановні п'ятикласники про життя маленького Моцарта вам розповість _________.
(Ірен Роздобудько) ЗАВДАННЯ 1
1. Накреслити схему речення. Батьки пишаються твоїми здібностями уважно розглядають малюнок та показують його друзям. _________________________________________________________________
2. Накреслити схему речення. Чорнило було всюди на пальцях на щоках на носі . ___________________________________________________
3 Накреслити схему речення. Числа незвичайні фігури якісь теореми такі цікаві речі знає батько. ___________________________________ 4.Усно складіть речення зі словом читайте, введіть у нього однорідні члени та поширене звертання.
ЗАВДАННЯ 2
1. Виконати синтаксичний розбір речень.
Потім вона взяла білий рушник сіла на призьбі і обережно розстелила його на колінах. (
Чарлі не рухай пальцями і не стрибай цілий місяць! (
Коментоване письмо
Не...вивча...ш , не... волити, дн..м, в...сокий, нос...мо, к онкурс (Л,л)...венятко, п...я...десят.., досяга...ш, п...р...ч...та...ш, (В,в)...ликий (В,в)із, п...р...л...вати, про(с,з)...ба, боро(т,б)...ба, під...кида...ш, пісн...ю, любов...ю, ,матір...ю, бол...м.. Культура мовлення
1. Сократик взявся розпитувати за сосни. Сократик не знав , що то за сосни.
2. "Олександре, ти справжній багатир!" - звернулась цариця Олімпіада до сина.
3. Сід убрався у строкату куртку, яку пошила йому мама зі своєї блузи.
НАГОЛОШЕННЯ
НОВИЙ, УКРАЇНСЬКИЙ, ОЛЕНЬ, ЧЕРГОВИЙ, ФОЛЬГА, ЖАЛЮЗІ.
V.Підведення підсумків уроку. Оцінювання
Тест
1 1) Минулого сторіччя у Лондоні були модними смішні капелюхи з круглим верхом і маленькими крисами. А. Поширене звертання 2) Блез одразу принишк заплющив очі й перестав дихати. Б. Непоширене звертання 3) Марку а чого тебе мама називає "Мері"? В. O, O й O . 4) Це все наше володіння мій вірний Хмаро! Г. O і O. 1 2 3 4 А Б В Г VІ. Підготовка до виконання домашнього завдання.
Прочит.з батьками стор.98-99. Повт.прав.стор. Дост.рів.:Впр.173(1-3 реч.), впр.186(1-3 реч.). По 1 реч.синт.р-р.Вис.рів.: Дібр.з худ.літ. : - 3 реч.із пошир.зв., - 3 реч. з однор.чл.реч. (кома, двокрапка, тире).
По 1 реч.синт.р-р. 
Автор
225   документов Отправить письмо
Документ
Категория
Школьные материалы
Просмотров
324
Размер файла
188 Кб
Теги
конспект, нво, гаркуша, семінар
1/--страниц
Пожаловаться на содержимое документа