close

Вход

Забыли?

вход по аккаунту

?

Урок 4

код для вставкиСкачать
Розвивати в учнів вміння спілкуватися, висловлювати свою думку, давати повну відповідь на запитання; вчити грамотно, ло¬гічно, послідовно формулювати думки та поєднува¬ти їх у зв'язному викладі, правилам поведінки
 Урок-гра 4
Тема. Веселі перегони за мотивами вивченої казки
Мета. Розвивати в учнів вміння спілкуватися, висловлювати свою думку,
давати повну відповідь на запитання; вчити грамотно, логічно,
послідовно формулювати думки та поєднувати їх у зв'язному
викладі, правилам поведінки під час гри, працювати однією
командою; виховувати дружелюбність, повагу до інших, любов до рідної мови.
Обладнання. Казкова книга, казка "Колобок", карта із завданнями,
малюнки казкових героїв: Колобка, Зайчика, Вовчика, Ведмедика,
Лисички.
Тип уроку. Урок перевірки та корекції знань.
Хід уроку
І. Організаційний момент.
Учитель усміхається, Урок наш починається. Голівки всі схиляються, Школярики стараються.
ІІ. Повідомлення теми і мети уроку.
- Ми вже з вами добре знаємо казку..."Колобок"
- На сьогодні нам з вами Тітонька Сова підготувала карту із завданнями які потрібно виконати, щоб добратися до нової казки. Ви ж хочете дізнатися що там далі?
- Тоді починаємо. Вчитель вивішує на дошку карту зі завданнями.
ІІІ. Робота над темою уроку.
- З чого починається наша казка? (Відповіді дітей)
- Давайте почнемо наші завдання із слів " І покотився Колобок на галявину".
А там зупинка "Співоча". - Що означає "Співоча"?
- Так, нам потрібно заспівати пісеньку. Давайте згадаємо пісеньку Колобка.
Я по засіках метений,
Я на яйцях спечений,
Я від діда втік,
Я від баби втік,
І від тебе втечу.
- Молодці! Покотився Колобок далі і опинився на...
Галявині " Чистомовок".
- На нашій галявині живе Зайчик. Ви знаєте, хто це такий?
- Він хоче щоб ви прослухали чистомовку і розказали її один одному.
Ок-ок-ок - я веселий Колобок.
Оки-оки-оки - маю я рум'яні щоки.
Ік-ік-ік - я від баби і від діда втік.
Ри-ри-ри - ти, будь ласка, повтори. Побіг Колобок далі.
Галявина "Небезпечна".
- Нам потрібно провести Колобка безпечною стежиною до наступної зупинки.
Галявина "Весела". НЕВВІЧЛИВИЙ ВЕДМІДЬ
Жив собі ведмідь-гультяй,
Знав єдине слово "Дай!".
- Дай-но меду! Дай малини!
Дай і риби і калини!
- Ну й неввічливий Бурмило! -
дорікали крокодили. -
Чи ж тобі завчити важко
Чарівні слова "Будь ласка"?!
- - Чому ведмідь був неввічливим?
- А які слова ввічливості знаєте ви?
Галявина "Спортивна"
Фізкультхвилинка.
Треба, діти, дружно встати і розминку розпочати. Раз - підняти руки вгору, два - нагнутися додолу. Три, чотири - прямо стати, будем знову починати. Руки в боки, руки так, руки вгору, як вітряк. Вище руки підніміть і голівки нахиліть. Нахил вліво - раз, два, три. Нахил вправо - раз, два, три. Нахилились, розігнулись, кругом себе повернулись. Раз присядьте, два присядьте І за парти тихо сядьте.
- Побіг Колобок далі. Галявина "Плутанина".
- Це галявина загублених букв. - Скажіть, яку букву ви вже вивчили?
- Знайдіть цю букву і зафарбуйте її червоним кольором. А якщо
зможете, то знайдіть і слова.
Галявина "Слухняних пальчиків".
- А тепер виконаємо цікаве завдання. Візьміть в обидві руки по ручці чи олівцеві. У вас на листочку є лінія, а вам потрібно обома руками намалювати книжку (вчитель показує на дошці, а діти виконують на листочку).
ІV. Підсумок уроку.
Галявина "Дзвінкова".
- Ось ми і прийшли на нашу останню галявину.
- Ви дуже добре потрудились, гарно і правильно відповідали на запитання. Час
нашого уроку закінчується, але не закінчується наша мандрівка Країною Знань. Сьогодні ми зробили лише невеличкий крок до неї, а попереду таких кроків ще багато.
- А наступною казкою, буде... відгадайте.
Невеличкі дві хатинки,
В них м'які і теплі спинки.
По п'ять братиків малих
Проживає в хатках тих. (Рукавички)
Автор
Ivanna
Ivanna55   документов Отправить письмо
Документ
Категория
Без категории
Просмотров
89
Размер файла
3 405 Кб
Теги
урок
1/--страниц
Пожаловаться на содержимое документа