close

Вход

Забыли?

вход по аккаунту

?

Тема

код для вставкиСкачать
Тема. Висловлюйте цікаві думки.За Іваном Просяником . Смішинки від Наталинки.
Мета.Вчити учнів слідкувати за розвитком подій у тексті, Формувати навички правильного читання. Розвивати вміння висловлювати власну думку щодо прочитаного тексту.Вчити розуміти гумор. Виховувати бажання бути цікавим співрозмовником.
Обладнання. Таблиці і схеми для читання.
Хід уроку
І. Організація учнів до уроку
ІІ. Мотивація навчальної діяльності учнів.
ІІІ. Вивчення нового матеріалу.
Етап "До читання"
Процесуальний напрям
Вправи на формування навичок плавного, правильного швидкого читання.
А) читання складової таблиці (ПГ+Г), утворення слів вулиця, синиця, гусенята, ,лелека, ґава, негода, шуба
Б) читання слів у колонках , пояснення значення тих, які незрозумілі, Правильно наголошуємо .
Кумеднапорозмовляти
Очеретпогомоніти
Негодазабруднити
Тісну лянакаркує
Робота з І колонкою. Складання речень з кожним словом. Як утворилося слово "тісну ля"? А яке слово можна утворити від слова "Гарна"?
Робота з ІІ колонкою. Які з і слів близькі за значенням? Словесний конструктор : Кумедна- прекумедна, весела-..., гарна-... .
Змістовий напрям
Вправи на усвідомлене читання.
Робота зі скоромовкою. Ніс сміхунчик сміху міх, сміх розсипався на сніг.
Читання повільно і тихо, а потім- швидше і голосніше.
Робота з паліндромами. Відшукайте в цих реченнях слова, які однаково читаються зліва направо і справа наліво : Янесугусеня. Кіт утік. Улелекидовгіноги.
Емоційний напрям
Читанн я заголовка тексту.
Про що може йти мова в цьому тексті? Веселе чи сумне буде оповідання? Чому ви так вирішили?
Етап "Під час читання"
Читання тексту вчителем (при закритих книгах)
Чи справдилися ваші передбачення? Бесіда за сприйманням
Як звали дівчинку? Про яких птахів розповідалося в тексті? Яка пора року описана в тексті? З чого це видно?
Дидактична гра "Злови слово, якщо воно є в тексті" (гусак, чапля, гусенята, сонечко)
Повторне читання оповідання за частинами.
І частина- "бджілками"- хором.
Аналіз змісту з елементами вибіркового читання.
Прочитайте, якою була Наталинка. З ким вона розмовляла? Покажіть, які крила в гусака. Зараз прочитаємо, для чого вони.
ІІ частина -"На буксирі" у вчителя або підготовленого учня.
То для чого гусаку ось такі крила? Покажіть, як стоїть лелека. Чому? Відповідайте словами автора.
ІІІ частина-"півники п,ють водичку"- (по 1 слово по черзі) Прочитайте, на кого свариться Наталинка. За що? Скільки років дівчинці? Зяких рядків тексту видно, що вона весела, кмітлива і винахідлива? Коли вам було смішно, читаючи текст? Зачитайте уривки, які вас звеселили.
Узагальнююча бесіда.
Словесне малювання. Уявіть, що ви малюєте портрет Наталинки. Якою б ви її зобразили?
Етап "Після читання"
Творча інсценізація прочитаного.
Підсумок уроку.
Автор
gansters_07
Документ
Категория
Без категории
Просмотров
44
Размер файла
14 Кб
Теги
тема
1/--страниц
Пожаловаться на содержимое документа