close

Вход

Забыли?

вход по аккаунту

?

Природа. В гармонії з природою. Подорож до зоопарку. Вивчення літери Mm. Повторення кольорів

код для вставкиСкачать
Міністерство освіти науки молоді та спорту України
Хмельницьке навчально-виховне об'єднання №28
Вчитель: Олєхова Людмила Віталіївна
Хмельницький
2012-2013 н.р.
1 клас Урок Тема: Природа. В гармонії з природою. Подорож до зоопарку. Вивчення літери Mm. Повторення кольорів.
Мета: Практична: > практикувати і відпрацювати вивчені мовні зразки;
> практикувати вивчені звуки та літери.
Освітня: > поглибити знання учнів з теми, розвивати кругозір учня;
> закріпити вживання граматичної структури It is a... .
Розвивальна: > розвивати культуру спілкування;
> розвивати фонетичний слух;
> розвивати логічне мислення;
> розвивати пам'ять, акуратність, увагу.
Виховна: > сприяти вихованню почуття ввічливості та чуйності у стосунках один з одним.
Тип уроку: урок формування компетенцій та базових компетентностей.
Методи: ігровий, пояснювально-ілюстративний, інтерактивні.
Обладнання: індивідуальні картки, картки з літерами, за темою, картки з кольорами, мультимедійний екран, презентація.
Хід уроку:
I. Вступна частина.
1. Організація класу.
Вчитель вітається з учнями та організовує клас до уроку.
Teacher: Stand up, please. Good morning, boys and girls.
Pupils: Good morning, good morning,
Good morning to you!
Good morning, good morning,
We are glad to see you!
Teacher: I'm glad to see you too! Sit down, please! How are you, children?
Pupils: We are fine, thank you. 2. Повідомлення теми і мети уроку. Teacher: The theme is "Nature. In harmony with nature. Traveling to the Zoo."
We are going to learn the new words, learn a new letter and play different games.
Teacher (show the box): Let's play a game! There are a lot of things here. Guess, what is it? The pupils try to guess saying the words. For example a ball, a doll and so on.
Teacher: Now let's see. Wow, these are tickets to the zoo.
So we are going to the zoo today. Oh-oh! Look, do you know, what's this?
The pupils try to guess. Teacher (show the letter): This is a letter. Let's read.
Dear, children! You are going to the zoo. I give you the tickets. But, first let's do some tasks. Are you ready?
Pupils: Yes, we are ready.
Let's go!
3. Фонетична зарядка.
Teacher (show the card): It's our first task. Let's practice some tongue- twisters.
Repeat after me!
This is a dog. [d]-[d]-[d] - dog That is a frog. [f]-[f]-[f] -frog
This is a bear. [b]-[b]-[b] - bear
That is a hare. [h]-[h]-[h] - hear
Teacher: Ok! You are very good on that.
4. Мовна зарядка.
Teacher (show the card): Next our task is to give the answer to these questions. So answer my question?
1. What is the weather like today?
Pupil 1: It is good.
Pupil 2: It is cold.
Pupil 3: It is bad.
Pupil 4: It is so-so.
Teacher: Excellent. II. Основна частина.
1. Мотивація. Teacher: Our next task is. You must guess the word. Look at the blackboard!
N
O
I
F
M
C
A
D
L
K
S
BTeacher: Our task is to do the magic puzzle, but before that we need to revise the colours and letters. Наше завдання розгадати чарівний ребус, але перед цим нам необхідно повторити кольори та літери. 2. Повторення лексичного матеріалу.
1) Повторення кольорів.
Teacher: Let's play a game "Bingo".
Перед грою учні поділяються на 3 групи та виходять до дошки. В кожної групи учнів є набір кольорів. Я називаю колір, а учні швидко його шукають. Учень тієї групи, яка знайшла колір має сказати "Bingo" і вся група має назвати ще раз цей колір.
Teacher: We named all the colours. Let us once again repeat them and play the game of "Echo". I will name the colour, and you will be my echo, repeat after me.
Ми назвали усі кольори. Давайте ще раз їх пригадаємо і пограємо у гру "Ехо". Я називатиму колір, а ви будете моїм ехо і будете повторювати за мною.
Teacher: Well done!
2) Повторення вивчених літер.
Teacher: We repeat the letters. Therefore let us help a boy that is called Simon, to remember letters. He will show letters, and you name them.
Teacher: Нам потрібно ще повторити літери. Тому давайте допоможемо хлопчику, якого звуть Саймон, пригадати літери. Він буде показувати літери, а вам необхідно їх назвати.
(Презентація 1)
Teacher: Well done, children! There is a new letter. So we'll need today to learn it.
Teacher: Але у нас виникає нова проблема у нашому ребусі є літера, якої ми не вивчали. Тому нам буде потрібно сьогодні вивчити її. 3. Вивчення нової літери.
Teacher: Отож, літера з якою ми сьогодні познайомимося, це літера Mm, яка позначає звук [m] у словах. Вона дуже схожа на українські літери, тому будьте дуже уважні при називанні цієї літери. А на які літери вона схожа?
(Показую друковану велику та малу літеру Mm і ще раз називаю її.)
Teacher: А щоб краще запам'ятати нашу нову літеру, давайте її пропишемо. Open your copy-book. Look at the blackboard. This is a capital letter M.
(демонструю написання літери на дошці) Teacher: Write down in your copy-book. (учні прописують велику літеру M у своїх зошитах)
Teacher: And now look at the blackboard. This is a small letter m. (демонструю написання літери на дошці)
Teacher: Write down in your copy-book. (учні прописують маленьку літеру m у своїх зошитах)
Teacher: Ще раз давайте повторимо нашу літеру. What letter is it? (показуючи зображення літери)
Pupil 1: It is M m.
Teacher: What sound is it?
Pupil 2: It is [m] like mouse.
4. Презентація нового матеріалу.
1) Magical puzzle.
Teacher: Now, we know all of the letters of our magical puzzle, so we can guess the word. Let's try to guess! (on the Board)
Отож, нам відомі вже усі літери нашого чарівного ребуса, тому ми можемо розгадати тему нашого уроку. Let's try to guess! Давайте спробуємо!
(на дошці)
ANIMALS(розгадуємо магічний ребус)
Teacher: Today we are going to visit the wonderful world of animals. Look these are tickets for you! We are going to the zoo.
Teacher: Сьогодні ми будемо подорожувати дивовижним світом тварин. Погляньте, ось це квитки для вас. Ми ідемо в зоопарк.
Фізкультхвилинка
If you're happy and you know it сlap your hands If you're happy and you know it сlap your hands If you're happy and you know it аnd you really want to show it
If you're happy and you know it сlap your hands If you're happy and you know it stamp your feet if you're happy and you know it stamp your feet
if you're happy and you know it and you really want to show it
if you're happy and you know it stamp your feet
2) Введення нових лексичних одиниць.
Teacher: Let's go to the zoo with a kangaroo! Давайте підемо до зоопарку разом із кенгуру.
(Презентація 2)
Teacher: Look! Here is entrance. Подивіться тут вхід.
Kangaroo: Come on kids come with me. I show you a zoo. Ходімо зі мною діти. Я покажу вам зоопарк.
Teacher: Here is a cage. Who live here? Let's look! It's a tiger. Тут клітка. Хто в ній живе? Давайте поглянемо. Це тигр.
Kangaroo: A big tiger. Великий тигр.
Teacher: Look! Here is another cage. Do you know, who live here? Дивіться, тут ще одна клітка. Ви знаєте хто тут живе.
Teacher: Oh, it's a giraffe. О, це жираф.
Kangaroo: A tall giraffe. Високий жираф.
Teacher: Look, here is a dolphin! Дивіться, тут дельфін!
Kangaroo: A big dolphin. Великий дельфін.
Teacher: Oh, what is it? It's a lion. Kangaroo: A big lion.
Teacher: Look, what a funny monkey!
Kangaroo: A small monkey.
2) Розучування слів.
Teacher: Давайте згадаємо яких тварин ми бачили у зоопарку. Teacher: Who is it?
Pupil 1: It is a tiger etc.
5. Застосування знань у стандартних ситуаціях.
Teacher: Whether you know, that our animals escaped from a zoo and got in our book. And, to turn them in a zoo we need once again to name them.
А чи знаєте ви, що наші тваринки утекли із зоопарку та потрапили у наш підручник. А щоб їх повернути у зоопарк нам необхідно ще раз їх назвати. Teacher: Open the books on the page 42.
Розгорніть свої підручники на сторінці 42.
Teacher: Let's look! Who is this?
Pupil: It is a tiger. і т. д.
III. Заключна частина.
1. Завершення уроку.
1) Гра "Match". Teacher: Але наші тваринки не хочуть повертатися самі у зоопарк, тому ми їм допоможемо. Ми їх самі перенесемо у зоопарк. Вам потрібно поселити на картках тваринок, які знаходяться у вас на парті (картки лежать на партах учнів), відповідно до того як я їх буду називати. Будьте уважні! Teacher: Let's play a game "Match".
Animals in the Zoo
12345
Teacher: Thus all our animals are back into a zoo. Our kangaroo thanks you for your help.
Отже усі наші тваринки повернулися в зоопарк. Наш кенгуру дякує вам за допомогу.
2. Підсумок уроку.
Teacher: You were good/very good/ excellent. Stand up. The lesson is over. Goodbye! Pupils: Goodbye.
Автор
fialkauman
Документ
Категория
Без категории
Просмотров
446
Размер файла
364 Кб
Теги
повторение, гармонії, подорож, кольорів, літери, природой, зоопарк, вивчення, природа
1/--страниц
Пожаловаться на содержимое документа