close

Вход

Забыли?

вход по аккаунту

?

Шановні батьки

код для вставкиСкачать
ШАНОВНІ БАТЬКИ!
Ви повинні це знати:
1. Відповідно до Закону України «Про дошкільну освіту» від 11 липня 2001р. №2628
-
ІІІ (із змінами):
-
сім’я зобов’язана сприяти
здобуттю дитиною освіти у дошкільних та інших навчальних закладах або забезпечити дошкільну освіту в сім’ї відповідно до вимог Базового компонента дошкільної освіти.
2.Відповідно до Положення про дошкільний навчальний заклад, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 12 березня 2003р. №305 (із змінами):
-
прийом дітей
до дошкільного навчального закладу здійснюється керівником протягом календарного року на підставі заяви батьків
або осіб, які їх замінюють, медичної довідки
про стан здоров’я дитини з висновком лікаря, що дитина може відвідувати дошкільний навчальний заклад, довідки дільничного лікаря про епідеміологічне оточення, свідоцтва про народження.
-
відрахування дитини з дошкільного навчального закладу державної та комунальної форми власності може здійснюватись за бажанням батьків або осіб, які їх замінюють
; у разі несплати без поважних причин
батьками або особами, які їх замінюють, плати за харчування дитини протягом двох місяців.
3. Відповідно до статті 150 Сімейного кодексу України від 10 січня 2002 р. №2947 –
ІІІ :
Забирати з дошкільного закладу своїх братів та/або сестер має право лише особа, яка досягла повноліття.
4.Відповідно до Закону України «Про освіту» від 23.05.1991 р. №1060
-
ХІІ (із змінами):
-
прийом дітей
у дошкільні навчальні заклади проводиться за бажанням батьків або осіб, які їх замінюють;
-
на кожного з батьків покладається однакова відповідальність
за виховання, навчання і розвиток дитини;
-
батьки або особи, які їх замінюють, мають право:
* вибирати навчальний заклад для неповнолітніх;
*бути обраними до органів громадського самоврядування;
*звертатись до державних органів управління освітою з питань навчання та виховання дітей;
*захищати у відповідних державних органах інтереси свої дітей.
5. Відповідно до Закону України «Про дошкільну освіту» від11.07.2010р. №2628
-
ІІІ (внесення Закону України «Про внесення змін до законодавчих актів з питань загальної середньої та дошкільної освіти щодо організації навчально
-
виховного процесу» від 6.07.2010р.№ 2442
-
УІ):
-
дитина має право на здобуття дошкільної освіти у дошкільному
навчальному закладі
під час перебування її матері або інших осіб у відпустці без збереження заробітної плати до досягнення дитиною шестирічного віку. 6.Відповідно до Закону України «Про внесення зміни до статті 18 Закону України «про загальну середню освіту» щодо дискримінації при вступі до початкової школи від 6 вересня 2011р.№3701
-
МІ забороняється перевіряти
рівень знань
під час зарахування дітей до загальноосвітнього навчального закладу, крім гімназій, ліцеїв, колегіумів, спеціалізованих шкіл (шкіл
-
інтернатів).
Автор
dnz11.lyalechka
Документ
Категория
Презентации
Просмотров
282
Размер файла
567 Кб
Теги
шановні, батько
1/--страниц
Пожаловаться на содержимое документа