close

Вход

Забыли?

вход по аккаунту

?

Відкритий урок Математика 2 клас

код для вставкиСкачать
Методичний кабінет СЗОШ №21
Повторення таблиць
множення числа 2 і ділення на 2.
Розв'язування задач.
Підготувала вчитель поч. класів
Пасічник М.А.
Мета: Повторити таблиці множення числа 2 і ділення на 2; формувати вміння розв'язувати прості і складені задачі; розвивати увагу, творче мислення, пам'ять; виховувати інтерес до математики.
Обладнання: План уроку (світлофор), таблиця для усного рахунку, індивідуальні картки, картки для роботи в парах.
Хід уроку
І. Організація учнів.
В класі гості в нас зібрались,
З ними дружньо привітались.
Їм голівками кивнем
І урок свій розпочнем.
ІІ. Контроль, корекція і закріплення знань.
1. Перевірка домашнього завдання.
а) Пояснити розв'язання задачі № 678.
б) Із завдання № 679 зачитати результати виразів в порядку зростання.
в) Пояснити розв'язання задачі, яку виконували (за бажанням) за карткою. Потрібно було придумати запитання до умови задачі так, щоб остання дія була віднімання. 2. Математична розминка. На плані уроку позначка:
? !
а) Повторення таблиці множення числа 2. (Інтерактивна гра "Карусель").
б) Усний рахунок за таблицею.
5м
36 62
20 м 50 7 5 м * Автомобілі і пішоходи рухаються дорогами. А як називаються дороги у населених пунктах? (Вулицями).
* З яких двох головних частин складається вулиця? (Проїжджої частини і тротуарів). Складіть і розв'яжіть за таблицею задачу, в якій потрібно знайти ширину вулиці.
* Знайти суму чисел, які записані біля машин, що їдуть вправо, вліво.
* Назвати кількість десятків і одиниць у двоцифрових числах.
* Назвати "сусідів" найбільшого числа.
3. Математичний диктант. Взаємоперевірка.
ЧислаЗнайти2 і 8добуток2 і 8суму8 і 2різницю8 і 2частку9 і 2суму2 і 7добуток16 і 2частку6 і 2різницю
ІІІ. Розвиток математичних знань.
1. Робота за підручником.
- № 681. Розв'язати приклади з коментуванням.
12 - 2 + 8 = 2 + 8 - 6 = 2  3 + 9 =
2. Самостійна робота. (Диференційована робота). На плані уроку позначка:
САМ
Учні розв'язують задачу, відповідно до малюнку на своїй картці.
- № 682 (для слабших учнів)
- № 683
- № 684 (для сильніших учнів).
Фізкультхвилинка
3. Робота над задачею. Розгадати ребус.
- Продовжимо роботу над задачами.
Розв'язання задачі № 685 із коментуванням.
- Якщо дві однакові цукерки коштують 18 к., то що треба зробити, щоб знайти скільки коштує одна цукерка? Яку дію потрібно виконати? Чому?
- А тепер можемо порівняти на скільки копійок рогалик дорожчий від цукерки? Якою дією?
- Змініть запитання до умови задачі, щоб останньою була дія додавання. 4. Робота в парах. Виконання творчого завдання.
- З геометричних фігур скласти транспортний засіб.
- Який транспорт ви склали? (Легковий автомобіль, вантажний автомобіль, тролейбус).
- Як правильно переходити проїжджу частину, коли ви вийшли з тролейбуса?
5. Гра "Який знак?"
- На уроках охорони життя і здоров'я ми знайомилися з дорожніми знаками. Сьогодні вони завітали до нас на урок. Розв'яжіть їх завдання.
Завдання попереджувальних знаків. - Знайдіть приклади, які розв'язані неправильно і розв'яжіть їх.
12 : 2 = 6
8 : 2 = 3
2  5 = 10 2  9 = 16
14 : 2 = 8
Завдання заборонних знаків.
- Скласти задачі за виразами: 2 + 6; 2  6.
Наприкінці гри учитель прикріплює на плані позначку
?
- Що вийшло? (Світлофор.) Як він допомагає нам перейти проїжджу частину?
- Як переходити дорогу, якщо немає світлофора?
? !
САМ
?
IV. Підсумок уроку.
1. - Сьогодні ми не тільки повторили таблиці множення числа 2 і ділення на 2, але і пригадали правила дорожнього руху, яких ви повинні дотримуватись.
2. Оцінювання роботи учнів на уроці.
V.Домашнє завдання.
№№ 688, 689.
За бажанням - завдання на картці.
Автор
fialkauman
Документ
Категория
Без категории
Просмотров
5 345
Размер файла
434 Кб
Теги
урок, відкритий, класс, математика
1/--страниц
Пожаловаться на содержимое документа