close

Вход

Забыли?

вход по аккаунту

?

nbolotneschool.ucoz.com/Yroki/Fastfood

код для вставкиСкачать
22.10.2012 н.рТема: Харчування.
Підтема: Фастфуд і здорова їжа
Мета:
1. Активізувати лексичний матеріал та практикувати учнів у читанні та говорінні за темою.
2. Розвивати навички усного та діалогічного мовлення, аудіювання, письма та читання; розвивати інтелектуальні та пізнавальні здібності учнів, а саме - різні види пам'яті (слухової й зорової, оперативної та довгочасної), увагу, уяву та креативне мислення.
3. Сприяти вихованню культури правильного, корисного харчування та здорового способу життя.
Тип уроку: комбінований урок.
Обладнання: словник, текст - піраміда харчування, малюнки до підтеми, папір А-4, предметні малюнки.
Хід уроку
І. Підготовка до сприйняття іншомовного мовлення
1. Організаційний момент (вітання, рапорт чергового).
2. Повідомлення теми та мети уроку .
Heute setzen wir fort, das Thema "Ernahrung" zu erlernen. Und das heutige Unterthema heißt "Fastfood und gesundes Essen". In der Stunde werden wir:
* neue Lexik in der Rede aktivieren;
* eigene Meinung über Fastfood ausdrücken;
* über gesundes Essen diskutieren.
3. Mundgymnastik: Schaut euch die Aufgabe an der Tafel an und nennt die Wörter zum Thema gesunde und ungesunde Sache übersetzen Sie ins deutsch!: . Учні називають називають слова до теми здоровий і не здоровий спосіб життя - вправа "Мозковий штурм". L: "Also, Freunde, was meint ihr: wie kann man gesund sein? Was muss man machen?" ІІ. Основна частина уроку
1. Контроль домашнього завдання. Die Hausaufgabe war: interessante wir bilden den Dialoge zum Thema gesunde und ungesunde Essen oder Trinken Учні представляють свою домашню роботу у вигляді діалогів або коротких повідомлень.
2. Was isst du oft, ab und zu, selten, nie? Nenne die Lebensmittel und Speisen. Учні висловлюють думки про їжу що вони їдять часто ,що інколи а що зовсім не їдять, або що їдять вранці, на обід, ввечері.
Робота з тестом "Die Ernährungspyramidе". An der Schulbank sind die Texte.Учні читають текст "Піраміда продуктів харчування".
3. Учні на кольоровому аркуші паперу записують свої асоціації до слів "Фастфуд" та "Здорова їжа", а потім зачитують власні варіанти. Робота в парах.
4. Практикування учнів у читанні та говорінні за темою. Sagt eure Meinungen über Fastfood nach der Tabelle . Учні розглядають малюнки, а потім висловлюють свою думку щодо фастфуду, опираючись на запропонований лексичний матеріал.
5. Дискусія. Учні висловлюють свої думки. Проблемні питання: Яка ситуація з фастфудом в Україні? Які переваги та недоліки швидкого харчування? Хто за, хто проти? Яка ваша думка стосовно домашніх бутербродів у школі ?Wie ist eure Meinungen über die Pausenbrote in die Schule?Wie ist Fastfood in der Ukraine? Welche Vor- und Nachteile könnt ihr nennen? Wer ist dafür und wer ist dagegen? Argumentiert bitte! ІІІ. Заключна частина уроку.
1. Домашнє завдання: alle Wörter zum Thema wiederholen; die Steigerungsstufen der Adverbien wiederholen; die Übung 7a, *7b auf der Seite 70-71 machen.
2. Підведення підсумків уроку. Hat der Unterricht euch gefallen? Was Neues habt ihr erfahren? Учні коротко висловлюються .
3. Оцінювання.
4. Поради щодо здорового харчування у вигляді подарунків-буклетів .
Документ
Категория
Методические пособия
Просмотров
20
Размер файла
17 Кб
Теги
1/--страниц
Пожаловаться на содержимое документа