close

Вход

Забыли?

вход по аккаунту

?

Додаток 2

код для вставки
Додаток 2
Задачи –малюнки (Координатна площина)
Мета. Закріпити вміння учнів розв'язувати дві основні задачі з даної
теми, а саме: знаходження координат точки і побудова точки за її координатами; показати можливість використання прикладних програм для підтримки
навчання з математики; виховання інтересу до предмету.
Обладнання. заготовленній картки завдання та картки- міліметровки
I. Організаційний момент.
Повідомлення теми і мети уроку.
На попередніх уроках ми з вами навчилися зображати координатну
площину та позначати точки на ній, та навпаки - знаходити координати даної
точки. А сьогодні ми продовжимо закріплювати ці вміння і допоможуть нам з
вами в цьому нові картки завдання для кожного.
II. Актуалізація опорних знань учнів.
Давайте пригадаємо:
Що таке координатна площина?
Як визначити положення точки на координатній площині?
Чи можна визначити положення точки на координатній площині знаючи
лише одну координату?
III. Робота над вправами.
Завдання №1 (наточність та уважність)
Дітям, роздаю картки-завдання, різні за виконанням. Дітям І варіанту картки-малюноки, які виконано у прямокутній системі координат. Їм треба
знайдіть координати точок (вершин ламаної), починаючи з червоної точки і
рухаючись за годинниковою стрілкою та записати в зошиті..
(Для перевірки)
(4; -0,5), (6,5; -2), (-2; -3), (-10,5; 4),
(-12,5; 7,5), (-9; 11), (-13; 10), (-17; 10,5),
(-12,5; 7,5), (-10,5; 4), (-3; 2), (1; 4,5), (7,5; 3), (6,5; -2);
око: (4; 2).
Дітям же ІІ варіанту – картки з записаними координатами, які повинні
виконати у прямокутній системі координат побудову точок (вершин ламаної),
починаючи з першої координати.
В зошиті в координатній прямій поступово будується слідуюча картинка.
Після виконання вправ очі учнів втомилися, тому я пропоную –Вправи
для очей:
Повільно поводіть очима зліва направо і справа наліво,
а потім вгору-вниз по З рази.
Заплющить очі, відкрийте і повертайтеся до роботи.
Або Фізкультхвилинку (виконується через 20 хв. від початку виконання
завдання).
Слухати ми перестали
І тепер всі дружно встали.
Будем ми відпочивати,
Нумо вправу починати:
Руки - вгору, руки - вниз
І легесенько прогнись.
Покрутились, повертілись,
На хвилинку зупинились.
Пострибали, пострибали,
Раз присіли, другий встали.
Завдання №2 (творче)
Намалюйте в зошиті свій малюнок, наприклад Рибки, і запишіть
відповідні координати вершин ламаної. Колір ламаної та її товщину виберіть за
бажанням.(10 хвилин)
Потім, учні обмінюються зошитами, в яких вони намалювали Рибку й
записали координати вершин ламаної придуманих малюнків. Виконують
перевірку на правильність записанних координат сусіда по парті.
VI. Домашнє завдання.
Створіть свій малюнок і запишіть відповідні координати вершин
ламаної. Колір ламаної та її товщину виберіть за бажанням.
Автор
sudarinya_324512
Документ
Категория
Образование
Просмотров
5
Размер файла
90 Кб
Теги
додаток
1/--страниц
Пожаловаться на содержимое документа